Napredna pretraga
Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine od 7.251 ha – Platičevo
PopularTop
- Platičevo, Ruma, Srbija
- 7251 m2
-
Detalji
80,000€Ukupno
TOP PONUDA! – Stan površine 108m2 u Kneza Miloša – Beograd
PopularTop
- Savski Venac, Beograd, Srbija
- 04 Spavaća soba
- 02 Kupatilo
- 108 m2
-
Detalji
295,000€Ukupno
Izdaje se u zakup poslovno-stambeni objekat u Skupljenu na putu Šabac-Obrenovac
Popular
- Vladimirci, Šabac, Srbija
- 649 m2
-
Detalji
2,000€
Na prodaju poslovno-stambeni objekat u Skupljenu , na putu Šabac-Obrenovac
Popular
- Vladimirci, Šabac, Srbija
- 650 m2
-
Detalji
375,000€Ukupno
Na prodaju trosoban stan površine 82m2 na prvom spratu novoizgrađene zgrade u Loznici
Popular
- Loznica, Srbija
- 03 Spavaća soba
- 01 Kupatilo
- 82 m2
-
Detalji
79,000€Ukupno
IZDAJE SE u zakup hala od 510m2 – Majur, Šabac
Popular
- Šabac, Šabac, Srbija
- 510 m2
-
Detalji
1,400€Ukupno
Na prodaju porodična kuća korisne površine 188m2 na placu od 492m2-Mali Zvornik
Popular
- Mali Zvornik, Srbija
- 06 Spavaća soba
- 02 Kupatilo
- 188 m2
-
Detalji
75,000€Ukupno
Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine od 2,59ha – Dvorište, Šabac
Popular
- Šabac, Šabac, Srbija
- 25900 m2
-
Detalji
11,500€Ukupno
Na prodaju porodična kuća od 171m2 – Debrc, Vladimirci
Popular
- Vladimirci, Šabac, Srbija
- 02 Spavaća soba
- 01 Kupatilo
- 171 m2
-
Detalji
58,500€Ukupno
Prijavi se za novosti
Dobijajte najnovije vesti